Декілька слів про мене та мій сайт

Всім привіт! Ласкаво прошу на мій сайт!

Мене звати Діана. Я викладач англійської мови з багаторічним стажем. Протягом усіх літ мені пощастило зустрітися і працювати з чудовими людьми різних професій і сфер діяльності. Саме це і підштовхнуло мене до створення цього ресурсу.

Як Ви розумієте, будь-який викладач протягом своєї роботи використовує безліч підручників і матеріалів. Я не виключення. Упродовж усієї моєї викладацької діяльності була пройдена велика кількість видань, в кожному з яких є свої переваги і недоліки. Проте між ними є одне загальне – традиційний підхід до вивчення і навчання англійської. Я ж прибічник доступнішого і цікавішого методу викладання.

Тут я Вам поясню усі аспекти англійської граматики від початку і до кінця і зроблю це простою і зрозумілою мовою. Так само на сайті Ви зможете знайти різні тематичні словники, як розширені так і скорочені. В результаті ми поза сумнівом навчимося не лише говорити, але і розмовляти!

Я дуже добре розумію, що у наш час знання англійської мови – це, швидше необхідність, чим просто бажання володіти іноземною мовою. Але я намагатимусь зробити усе можливе, щоб з часом у кожного з Вас з’явилося хоч трохи тієї любові до цієї мови, яка є у мене!

Author: Sinyakova Diana sinyakova.dia@gmail.com